13:57 Носівську гімназію відвідали німці | |
![]() 19 вересня 2012 року на Носівщину завітала делегація Молодих державних службовців землі Північний Рейн-Вестфалія (Німеччина). Відбулися зустрічі з головою райдержадміністрації, працівниками районних центрів зайнятості та соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді, колективом районної гімназії. Фотозвіт перебування німців у Носівській гімназії ![]() ![]() Балінець Т. знайомить гостей з роботою учнівського самоврядування Гості відвідали заняття гуртка "Ізостудія" (керівник Кратко А.М.) ![]() ![]() ![]() В українській світлиці ![]() Екскурсію проводить педагог-організатор Єрьомєнкова Л.О. ![]() ![]() Святковий концерт для гостей ![]() Народний хор "Васильки" імені В.Бурноса ![]() Співає ансамбль вчителів гімназії ![]() Фото на згадку ![]() | |
|
Всього коментарів: 0 | |