Носівська районна гімназія - Архів 2013-2014
Субота, 03.12.2016, 16:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Святкові дні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 182
Контакти


м. Носівка,вул. Центральна, 25
тел. 2-12-91
gimnasium@meta.ua

Сторінка у Вікіпедії

Контакти
працівника відділу
кримінальної міліції у справах дітей

Воєдило
Костянтин Володимирович

тел.093467410
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідування сайту
Пошук

Носівська районна гімназія

Архів 2013-2014

Районний етап предметних олімпіад з базових дисциплін

2013-2014 навчальний рік

У олімпіадах з 19 предметів взяли участь 68 учнів гімназії.

Результати: 46 призових місць. Із них:  I місце -29 , II місце -12 , III місце - 5.

 

Ле Ванда, 11 клас  - географія, І місце, вч. Фурса Н.В.

                             математика, І місце, вч. Куцик Н.Д.

                             хімія, І місце, вч. Семешко Л.О.

                             українська мова, І місце, вч. Чуєнко А.О.

Остренська Марина, 9 клас - математика, І місце, вч. Богдан О.Є.

                                            історія, І місце, вч. Яворська О.В.

                                            біологія, ІІ місце, вч. Сліпченко Л.І.

                                            українська мова, ІІ місце, вч. Бєлозор Н.М.

Балинець Тетяна, 10 клас - російська мова, І місце, Кириленко С.В.

Оксимець Юлія, 10 клас  - інформатика, І місце, вч. Утва А.А.

                                    англійська мова, ІІ місце вч. Шульга А.О.

                                    інформаційні технології, І місце, вч. Утва А.А.

                                    правознавство, ІІ місце, вч. Кебкал С.М.

Жигун Владислав, 11 клас - інформаційні технології, І місце, вч. Утва А.А.

                                       економіка, ІІ місце, вч. Фурса Н.В.

Перев'язко Яна, 11 клас - правознавство, І місце, вч. Кебкал С.М.

                                       біологія, І місце, вч. Ременюк С.О.

                                        фізична культура, ІІ місце, вч. Оношко В.Ф.

Тихоновська Аліна, 8 клас -українська мова, І місце. вч. Оношко Л.Л.

                                       географія, І місце, вч. Нечес І.М.

                                       російська мова, І місце, вч. Давиденко Т.І.

                                       англійська мова, І місце вч. Пуха З.Д.

Ступак Вікторія, 11 клас – англійська мова, І місце, вч.Кузьменко К.М.

                                        російська мова, І місце, вч. Кириленко С.В.

Стеценко Любов, 11 клас – німецька мова, І місце, вч. Кузьменко К.М.

Стеценко Олександра, 11 клас - екологія, І місце, вч. Стеценко Л.М.

Андрієць Юлія, 11 клас –  І м. з педагогіки і психології, психолог Данилко Л.М.

Зезюлькін Тимофій, 9 клас – І м. з англійської мови, вч.Пуха З.Д.

Друзь Богдана, 11 клас - історія, І місце, вч. Кебкал С.М.

Ярмоленко Роман, 10 клас -  фізика, І місце Вч. Юрченко С.К.

Радченко Євгеній, 6 клас - математика, І місце, вч. Кириленко Ю.В.

Яворський Максим, 7 клас –  І м. з математики, вч. Білобловська С.М.

                                           І м., фізика, вч. Юрченко С.К.

Гейко Антон, 11клас – І м. з фізичної культури, вч. Оношко В.Ф.

                                 ІІ м. з астрономії, вч. Юрченко С.К.

Кебкал Володимир, 9 клас - інформаційні технології, І місце, вч. Утва А.А.

Бойко Владислав, 9 клас - ІІІ м., фізика, вч. Юрченко С.К.

Чуєнко Олександра, 7 клас -ІІ місце, українська мова, вч.Чуєнко А.О.

Галич Андрій, 10 клас -економіка, І місце, вч. Фурса Н.В.

Власенко Дмитро, 9 клас - ІІмісце, правознавство, вч. Яворська О.В.

Михайлець Олександра, 8 клас, ІІ місце, біологія, вч. Стеценко Л.М.

Власенко Ірина, 10 клас - ІІ місце, біологія, вч. Стеценко Л.М.

Шаулко Дарія, 9 клас - російська мова, ІІІ місце, вч. Горбатенко О.С.

Симбратович Світлана, 8 клас  -трудове навчання, І місце, вч. Кратко А.М.

Шульга Маріанна, 11 клас - трудове навчаня, ІІ місце, вч. Труш М.П.

Гавриленко Владислав, 8 клас - інформаційні технології, І місце, вч. Утва А.А.


Обласний етап предметних олімпіад з базових дисциплін 

Тихоновська Аліна, 8 клас - українська мова(диплом ІІ ступеня), вч. Оношко Л.Л.

                                   російська мова (диплом ІІ ступеня), вч. Давиденко Т.І.

                                   географія (диплом ІІ ступеня), вч. Нечес І.М.

Ле Ванда, 11 клас - хімія (диплом ІІ ступеня), вч. Семешко Л.О, 

                               географія (диплом ІІІ ступеня), вч. Фурса Н.В                             

Балинець Тетяна, 10 клас  -російська мова (диплом ІІІ ступеня), вч. Кириленко С.В

Остренська Марина, 9 клас - історія (диплом ІІ ступеня), вч. Яворська О.В.

Ступак Вікторія, 11 клас - англійська мова (диплом ІІІ ступеня), вч. Кузьменко К.М., Пуха З.Д.

Перевязко Яна, 11 клас  - правознавство(диплом ІІІ ступеня), вч. Кебкал С.М.

Конкурс науково-дослідницьких робіт МАН 

Балинець Тетяна, 10 клас  -українська філологія (диплом ІІІ ступеня), вч. Бєлозор Н.М.

Ступак Вікторія, 11 клас - іноземна філологія (диплом ІІІ ступеня), вч. Пуха З.Д.

Власенко Дмитро, 9 клас - екологія, вч. Нечес І.М., учасник обласного етапу