Неділя, 22.10.2017, 21:05
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Святкові дні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 195
Контакти


м. Носівка,вул. Центральна, 25
тел. 2-12-91
gimnasium@meta.ua

Сторінка у Вікіпедії

Контакти
працівника відділу
кримінальної міліції у справах дітей

Воєдило
Костянтин Володимирович

тел.093467410
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідування сайту
Пошук

Носівська міська гімназія

Архів 2012-2013

Районний етап олімпіад учнівських олімпіад

2012-2013 навчальний рік

У олімпіадах з 18 предметів взяли участь 61 учень гімназії.

Результати: 50 призових місць. Із них:  I місце -30, II місце - , III місце -.

 

Пиж Богдан, 11 клас - математика, I місце, вч. Куцик Н.Д.

                                                                    фізика,  I місце , вч. Юрченко С.К.

                                                                    інформатика,  I місце , вч. Утва А.А.

Ле Ванда, 10 клас  - географія, І місце, вч. Фурса Н.В.

                             математика, І місце, вч. Куцик Н.Д.

                             фізика, І місце, вч. Юрченко С.К.

                             російська мова, І місце, вч. Кириленко С.В.

                             історія, ІІ місце. вч. Кебкал С.М.

Жирко Олександр, 11 клас - географія, І місце, вч. Фурса Н.В.

                                          історія, ІІ місце, вч. Кебкал С.М.

                                          українська мова, ІІ місце, вч.Бєлозор Н.М.

                                          правознавство, ІІІ місце, вч.. Кебкал С.М.

Остренська Марина, 8 клас - математика, І місце, вч. Богдан О.Є.

                                            географія, І місце, вч. Нечес І.М.

                                            історія, І місце, вч. Яворська О.В.

                                            біологія, ІІ місце, вч. Сліпченко Л.І.

Тімахов Микола, 11 клас - інформаційні технології, І місце, вч. Утва А.А.

                                       англійська мова, І місце, вч. Буняк О.А.

Балинець Тетяна, 9 клас - російська мова, І місце, Кириленко С.В.

                                      математика, І місце, вч. Богдан О.Є.

Оксимець Юлія, 9 клас  - англійська мова, І місце,Коваленко В.П.

                                    географія, ІІ місце, Фурса Н.В.

                                    інформаційні технології, ІІІ місце, вч. Утва А.А.

Жигун Владислав, 10 клас - інформаційні технології, І місце, вч. Утва А.А.

                                       економіка, І місце, вч. Фурса Н.В.

Перев'язко Яна, 10 клас - правознавство. ІІ місце, вч. Кебкал С.М.

                                    біологія, ІІ місце, вч. Ременюк С.О.

Тихоновська Аліна, 7 клас -українська мова, І місце. вч. Оношко Л.Л.

                                       географія, ІІ місце, вч. Нечес І.М.

Лукянець Владислав, 11 клас –  економіка, І місце, вч.Фурса Н.В.

Труш Юлія, 11 клас – екологія, І місце, вч. Стеценко Л.М.

Ступак Вікторія, 10 клас –      англійська мова, І місце, вч.Кузьменко К.М.

Стеценко Любов,10 клас –  І м. з української мови, Чуєнко А.О.

Шульга Маріанна, 10 клас –  І м. з педагогіки і психології, психолог Данилко Л.М.

Шаулко Дарина, 8 клас –   І м. з російської мови, вч. Горбатенко О.С.

Зезюлькін Тимофій, 8клас – І м. з англійської мови, вч.Пуха З.Д.

Кириленко Наталія, 7 клас – І м. з математики, вч. Утва А.А.

Яворський Максим, 6 клас –  І м. з математики, Утва А.А.

Бородавко Антон, 11клас – І м. з фізичної культури, вч. Оношко В.Ф.

Тимко Наталія, 11 клас – І м. з німецької мови, вч.Кузьменко К.М.

Кундюба Яна, 11 клас –   ІІ м. з російської мови, вч.Кириленко С.В.

Пасльон Юлія, 9 клас – ІІ м. з української мови, вч.Бєлозор Н.М.

Гейко Антон, 10 клас – ІІ м. з астрономії, вч. Юрченко С.К.

Бойко Владислав, 8 клас - ІІ м. з фізики, вч.Юрченко С.К.

Гончар Владислав, 11 клас – ІІ м. з технологій, вч. Труш М.П.

Гейко Богдан, 7 клас – ІІІ м. з хімії, вч.Ременюк С.О.

Власенко Ірина, 9 клас – ІІІ м. з хімії, вч. Семешко Л.О.

Стеценко Олександра, 10 клас – ІІІ м. з хімії, вч. Семешко Л.О.

Хіняєв Микола, 11 клас – ІІІ м. з хімії, вч. Ременюк С.О.

Ременюк Людмила, 11 клас –  ІІІ м. з фізичної культури, вч. Оношко В.Ф.

Обласний етап предметних олімпіад з базових дисциплін 

Остренська Марина, 8 клас - історія (диплом І ступеня), вч. Яворська О.Г.

                                   географія (диплом ІІІ ступеня), вч. Нечес І.М.

                                   біологія (диплом ІІІ ступеня), вч. Сліпченко Л.І.

Шаулко Дарина, 8 клас - російська мова (диплом ІІ ступеня), вч. Горбатенко О.С.

Ле Ванда, 10 клас - російська мова (диплом ІІІ ступеня), вч. Кириленко С.В.,

                                  географія (диплом ІІІ ступеня), вч. Фурса Н.В                             

                                 фізика ( 9 місце), вч. Юрченко С.К.

Балинець Тетяна, 9 клас  -російська мова (диплом ІІІ ступеня), вч. Кириленко С.В

Бородавко Антон, 11 клас - фізична культура (диплом ІІІ ступеня), вч. Оношко В.Ф.

Оксимець Юлія, 9 клас - англійська мова (диплом ІІ ступеня), вч. Коваленко В.П.

Тімахов Микола, 11 клас - англійська мова (диплом ІІІ ступеня), вч. Буняк О.А.

                                   інформаційні технології (диплом ІІІ ступеня), вч. Утва А.А.

Жирко Олександр, 11 клас - географія (диплом ІІІ ступеня), вч. Фурса Н.В.

Пиж Богдан, 11 клас - математика (диплом ІІ ступеня), вч. Куцик Н.Д.

                                      інформатика (диплом І ступеня), вч. Утва А.А.

Конкурс науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН 

Жирко Олександр, 11 клас  -українська філологія (диплом І ступеня),  учасник Всеукраїнського етапу,  вч. Оношко Л.Л.

Пиж Богдан, 11 клас - математика (диплом ІІ ступеня), вч.Куцик Н.Д.

Ступак Вікторія, 10 клас - англійська мова (диплом ІІ ступеня), вч. Пуха З.Д.