Носівська районна гімназія - Архів 2011-2012
Субота, 03.12.2016, 16:39
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Святкові дні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 182
Контакти


м. Носівка,вул. Центральна, 25
тел. 2-12-91
gimnasium@meta.ua

Сторінка у Вікіпедії

Контакти
працівника відділу
кримінальної міліції у справах дітей

Воєдило
Костянтин Володимирович

тел.093467410
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідування сайту
Пошук

Носівська районна гімназія

Архів 2011-2012

Районний етап олімпіад з базових дисциплін

2011-2012 навчальний рік

У олімпіадах з 18 предметів взяли участь 61 учень гімназії.

Результати: 37 призових місць. Із них:  I місце -22, II місце - 9, III місце -6.

Обласний етап предметних олімпіад з базових дисциплін

Пиж Богдан, 10 клас - математика (диплом  I ступеня), вч. Куцик Н.Д.

                                  фізика (диплом III ступеня), вч. Юрченко С.К.

                                  інформатика (диплом II ступеня), вч. Утва А.А.

Ле Ванда, 9 клас  - географія (диплом I ступеня), вч. Фурса Н.В.

                             хімія (диплом III ступеня), вч. Семешко Л.О.

                             фізика (диплом III ступеня), вч. Юрченко С.К.

Устименко Олег, 11 клас - географія (диплом III ступеня), вч. Нечес І.М.

Савченко Аліса, 11 клас - англійська мова (диплом III ступеня), вч. Калина Г.Й.

Тімахов Микола, 10 клас - інформаційні технології (диплом II ступеня), вч. Утва А.А.

Жирко Олександр, 10 клас - географія (диплом III ступеня), вч. Фурса Н.В.

Перев'язко Яна, 9 клас - біологія (диплом III ступеня), вч. Ременюк С.О.

Конкурси

1. Міжнародний конкурс знавців англійської мови : 10 учасників

Тімахов М., Лук'янець В. (10 клас) - фіналісти даного конкурсу, вч. Буняк О.А

2. Конкурс рефератів і творчих робіт " З піснею в серці", присвячений 100-річчю від дня народження М.Неймана

Балинець Т.( 8 клас) - призер обласного етапу конкурсу, керівник Кириленко С.В.

3. Регіональний конкурс "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу"

Робота учениці 5 класу Хамраєвої А. стала переможцем районного етапу конкурсу, вч. Оношко Л.Л.

4. Всеукраїнський конкурс знавців рідної мови ім. П.Яцика: 7 учасників 5-11 класів

Тихоновська А. ( 6 клас), Медведенко В. - учасники обласного етапу конкурсу

5. Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім Т.Шевченка: 7 учасників

Тихоновська А. (6 клас) -учасник Всеукраїнського етапу конкурсу, керівник Оношко Л.Л.

6. Всеукраїнський конкурс "Юний дослідник"

Роботи Симбратович С.(6 клас) та Остренської М.(7 клас) - учасники обласного етапу конкурсу, керівники Оношко Л.Л., Нечес І.М.

7. Всеукраїнський конкурс науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Коломієць Катерина -секція "історія" -учасник II етапу конкурсу (керівник Кебкал С.М.)

Пиж Богдан - секція "математика" -переможець II етапу конкурсу (керівник Куцик Н.Д.)

Карабець Галина - секція "біологія"-переможець II етапу конкурсу (керівник Стеценко Л.М.)