Носівська районна гімназія - Архів 2014-2015 н.р.
Субота, 03.12.2016, 16:38
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Святкові дні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 182
Контакти


м. Носівка,вул. Центральна, 25
тел. 2-12-91
gimnasium@meta.ua

Сторінка у Вікіпедії

Контакти
працівника відділу
кримінальної міліції у справах дітей

Воєдило
Костянтин Володимирович

тел.093467410
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідування сайту
Пошук

Носівська районна гімназія

Архів 2014-2015 н.р.


Районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

2014-2015 н.р.

Тихоновська Аліна, 9-Б кл.-

                    диплом Іступеня з української мови та літератури (вч. Оношко Л.Л.)

                    диплом І ступеня з історії (вч. Орлов Д.О.)

                    диплом І ступеня з англійської мови  (вч. Пуха З.Д.)

                    диплом І ступеня з географії (вч. Нечес І.М.)

                    диплом І ступеня з російської мови (вч. Давиденко Т.І.)

Примак Павло, 10-Б клас - диплом І ступеня з англійської мови (вч. Шульга А.О.)

                                       диплом ІІ ступеня з інформаційних технологій (вч. Сніжок Т.А.)

Яворський Максим. 8-Б клас -диплом І ступеня з математики (вч. Білобловська С.М.)

                                          диплом ІІ  ступеня з фізики (вч.Юрченко С.К.

                                          диплом ІІІ ступеня з хімії (вч. Семешко Л.О.)

Остренська Марина, 10-Б клас- диплом І ступеня з математики (вч. Богдан О.Є.)

                                             диплом І ступеня з історії (вч. Яворська О.В.)

                                            диплом ІІ ступеня з географії (вч. Нечес І.М.)

Оксимець Юлія, 11-А клас -диплом І ступеня з англійської мови (вч. Шульга А.О.)

                                       диплом І ступеня з географії (вч. Фурса Н.В.)

                                       диплом ІІ ступеня з інформатики (вч. Утва А.А.)

                                       диплом І ступеня з інформаційних технологій

Радченко Євгеній, 7-Б клас - диплом ІІ ступеня з математики (вч. Кириленко Ю.В.)

                                        диплом ІІІ ступеня з хімії (вч. Ременюк С.О.)

Власенко Дмитро, 10-Б клас  - диплом ІІ ступеня з інформатики (вч. Утва А.А.)

                                           Диплом ІІІ ступеня з астрономії (вч. Юрченко С.К.)

Чуєнко Олександра, 8-Б клас - диплом І ступеня з української мови (вч. Чуєнко А.О.)

                                            диплом І ступеня з англійської мови (вч. Шульга А.О.)

Крупка Юлія. 8-А клас  - диплом І ступеня з географії (вч. Фурса Н.В.)

Опришко Катерина, 11-Б клас - диплом ІІ ступеня з математики (вч. Куцик Н.Д.)

Тонконог Марина, 10 кл. - диплом ІІ ступеня з української мови (вч. Кузьменко Н.М.)

                            диплом ІІ ступеня з російської мови (вч. Горбатенко О.С.)        

Кураш Ярослава, 8-Б клас  - диплом ІІ ступеня з біології (вч. Стеценко Л.М.)

Власенко Ірина, 11-Б клас  - диплом ІІ ступеня з біології (вч. Стеценко Л.М.)

Кратко Наталія, 11- А кл. -диплом ІІ ступеня з української мови (вч. Чуєнко А.О.)

                                     диплом І ступеня з економіки (вч. Фурса Н.В.)

Супрун Станіслав, 6-Б кл. - диплом ІІІ ступеня (вч. Білобловська С.М.)

Чередніченко Анастасія, 10-А кл. - диплом І ступеня з екології (вч. Стеценко Л.М.)

Мазка Вікторія, 11-А кл. - диплом І ступеня з німецької мови (вч. Кузьменко К.М.)

Усик Анастасія,7-А кл. - диплом ІІ ступеня з української мови (вч. Кузьменко Н.М.)

Балинець Тетяна, 11-б клас  - диплом І ступеня з російської мови (вч. Кириленко С.В.)


                       

Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

2014-2015 н.р.


Тихоновська Аліна, 9-Б кл.-

                    диплом І ступеня з російської мови (вч. Давиденко Т.І.)

                    диплом ІІ ступеня з географії (вч. Нечес І.М.)                   

                    диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури (вч. Оношко Л.Л.)

                    диплом ІІІ ступеня з історії (вч. Орлов Д.О.)

                    диплом ІІІ ступеня з англійської мови  (вч. Пуха З.Д.)

Примак Павло, 10-Б клас   - диплом ІІІ ступеня з англійської мови (вч. Буняк О.А.)

Радченко Євгеній, 7-Б клас - диплом ІІІ ступеня з математики (вч. Кириленко Ю.В.)

Крупка Юлія, 8-А клас - диплом ІІ ступеня з географії (вч. Фурса Н.В.)

Остренська Марина, 10-Б клас  - диплом ІІ ступеня з геогрфії (вч. Нечес І.М.)

Мазка Вікторія, 11-А клас  - диплом ІІ ступеня з німецької мови (вч. Кузьменко К.М.)

ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

2014-2015 н.р.

Тихоновська Аліна, 9-Б кл.-

                    диплом ІI ступеня з російської мови (вч. Давиденко Т.І.)

Мазка Вікторія, 11-А клас  - учасник ІV етапу олімпіади з німецької мови (вч. Кузьменко К.М.)




Обласний етап конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт МАН

2014-2015 н.р.

Тихоновська Аліна, 9 клас -секція "Англійська мова", диплом ІІІ ступеня (вч. Пуха З.Д.)

Балинець Тетяна, 11-Б клас -секція "Українська мова", учасник ІІ етапу (вч. Бєлозор Н.М.)

Остренська Марина, 10-Б клас - секція "Світова література", учасник ІІ етапу (вч. Горбатенко О.С.)

Медвідь Аліна, 11-а клас  -секція "Медицина. Екологія", учасник ІІ етапу (вч. Стеценко Л.М.)